Для травлення та обміну речовин

825 товарів

Вибираємо БАДи для травлення і обміну речовин

Обмін речовин (метаболізм) — сукупність біохімічних реакцій в організмі, у результаті яких відбувається розпад молекул з вивільненням енергії (катаболізм) і синтез біологічних сполук, необхідних для життєдіяльності (анаболізм). Уповільнення швидкості метаболізму є наслідком функціональних захворювань або проблем з травленням, а також настає через незбалансоване харчування, медикаментозну інтоксикацію, часті стреси.

Висока швидкість обміну речовин обумовлює швидке видалення токсинів і шлаків, спалювання шкідливого жиру, наповнення організму енергією. Люди з нормальним метаболізмом вирізняються стрункою фігурою, здоровим кольором обличчя, хорошим настроєм. Вживання вітамінів для поліпшення обміну речовин і нормалізації роботи травної системи значно прискорює метаболізм.

Сучасні вітамінні комплекси та біологічно активні добавки регулюють обмінні процеси, зміцнюють імунітет, сприяють позбавленню від баластного жиру. Дуже важливо правильно вибрати та приймати препарат для оздоровлення, а також дотримуватися правил збалансованого харчування.

Як працюють БАДи для травлення

БАДи та вітаміни для покращення травлення допомагають впоратися з деякими проблемами без використання лікарських засобів. Дефіцит корисних речовин, ферментів, мікроелементів внаслідок незбалансованого харчування призводить до розвитку таких патологій:

  • ожиріння;
  • запори;
  • нетравлення;
  • печія, нудота.

Надалі, якщо кардинально не змінити спосіб життя і харчування, розвиваються гастрит, дуоденіт, холецистит, панкреатит. Придбання БАДів для травлення дає змогу частково зменшити неприємну симптоматику та поліпшити роботу органів шлунково-кишкового тракту. Щоб біодобавки та вітаміни працювали добре, необхідно дотримуватися здорового харчування. Заборонено вживати жирну їжу та здобу, віддається перевага овочам, фруктам і нежирній рибі. Вітамінні чаї, зелень, злаки, ягоди — приємне доповнення до корисного раціону.

Інша справа, якщо відхилення в стані здоров'я пов'язані з літнім віком, функціональними захворюваннями або спадковістю. У багатьох людей з обтяженим спадковим фактором знижений імунітет або не виробляються життєво важливі елементи, які беруть участь у метаболічних процесах. У цьому разі препарати, які призначаються для поліпшення травлення, допоможуть виправити природний недолік, заповнивши дефіцит мікроелементів, вітамінів або бактерій для кишкової флори.

Нормалізація процесу травлення означає, що всі корисні речовини добре засвоюються, токсини знешкоджуються і виводяться з організму, знижується навантаження на печінку, нормалізується рівень цукру. Прискорення метаболізму допомагає позбутися зайвих кілограмів, тому приймання біологічних добавок для обміну речовин або травлення сприяє схудненню.

БАДи та вітаміни для покращення травлення і метаболізму

Широкий перелік біодобавок містить компоненти з певним механізмом впливу на організм. Це можуть бути ферменти, біфідобактерії та пробіотики для травлення, засоби для стимуляції моторики кишківника, жовчогінні препарати та склади, що запускають регенерацію клітин. Важливо знати, що всі добавки поділяються на дві великі групи:

  • нутрицевтики — заповнюють дефіцит вітамінів і поживних речовин,
  • парафармацевтики — регулюють хімічні реакції, впливають на швидкість метаболізму.

Купити БАДи для лікування шлунку з огляду на медичний діагноз — значить отримати якісні високотехнологічні препарати, які допоможуть знизити навантаження ліків на організм, вивести продукти розпаду медикаментозних засобів, зміцнити імунну систему.

Біодобавки містять в збалансованому співвідношенні екстракти цілющих рослин і водоростей, мікроелементи, продукти бджільництва, харчові волокна, клітковину, кісточкову олію, пробіотики та пребіотики, інші корисні речовини.

Якщо ви плануєте вибрати БАДи для схуднення та оздоровлення, інтернет-аптека «Клікіс» — чудовий вибір. Ми пропонуємо вітаміни та біодобавки відомих торгових марок, які мають попит у країнах Європи та США. Замовлення доставляють зручним для покупця способом в усі регіони України.