Для серця та судин

167 товарів

Ефективні вітаміни та БАДи для серця

Серцево-судинна система працює без перерви протягом усього життя, тому потребує постійної підтримки: спортивні навантаження, повноцінне харчування, загартовування, раціональна організація праці та відпочинку. Велика роль у системі кардіологічного захисту відведена вітамінам для серця і судин, а також біологічно активним добавкам, які збагачують організм корисними речовинами.

Вітаміни для серця і судин 

На відміну від лікарських препаратів, БАДи та вітаміни для зміцнення серця можна купувати без рецепта та вживати для профілактики розвитку серцево-судинних захворювань. Життєво важливими компонентами для нормального функціонування серця і коронарних артерій є:

  • Аскорбінова кислота (вітамін С). Стимулює метаболізм, блокує синтез холестерину, зміцнює стінки судин. Добова потреба організму — 100 мг.
  • Альфа-токоферол (вітамін Е). Уповільнює окислення жирових клітин, зв'язує вільні радикали, покращує реологічні властивості крові. Добова потреба — 10 мг.
  • Рутин (вітамін Р). Запобігає ламкості судин, підвищує еластичність і тонус судинних стінок. Добова доза — 40 мг.
  • Тіамін (вітамін В1). Запобігає розвитку аритмії, підвищує силу скорочень серцевого м'яза. Потреба — 2 мг на добу.
  • Ніацин (вітамін B3). Плавно знижує артеріальний тиск, зніме спазми судин, активізує кровообіг. Рекомендована доза на добу — 20 мг.
  • Піридоксин (вітамін В6). Зміцнює судинні стінки, розширює просвіт артерій, перешкоджає відкладенню холестерину. Добова потреба — 2 мг.

Всі ці речовини входять до складу БАДів для зміцнення серця в різних співвідношеннях і поєднаннях.

Живлення серцевого м'яза та захист коронарних судин

Ліноленова, арахідонова та лінолева кислоти (F) підтримують еластичність серцевого м'яза та судин, благотворно впливають на метаболізм і мікроциркуляцію, запобігають розвитку серцевої недостатності. Корисна доза на добу — 1 м.

Кофермент Q10 нормалізує серцевий ритм і силу скорочень, захищає організм від шкідливого впливу вільних радикалів, запобігає розвитку атеросклерозу. Добова доза — 50 мг.

До складу біологічних добавок для серця, що випускають у вигляді таблеток, сиропів, драже, крапель і капсул, входять також амінокислота L-карнітин, лецитин (відповідають за доставляння поживних речовин, запобігають підвищенню рівня ліпідів, нормалізують вміст гемоглобіну).

Разом із їжею або вітамінними комплексами в організм має щодня надходити 3–5 г лецитину, у стресових ситуаціях дозування збільшується дворазово.

Критерії вибору вітамінних комплексів для серця і БАДів

Біологічні добавки для судин, що містять натуральні компоненти рослинного та тваринного походження, рекомендовано приймати всім людям середнього та похилого віку курсами для запобігання розвитку ІХС, аритмії та інших серцевих патологій.

Склади, що містять магній, калій, селен і залізо життєво необхідні для людей, у яких робота пов'язана з підвищеними фізичними навантаженнями, вагітним жінкам, спортсменам, пацієнтам з гіпертонією, шлуночковою аритмією. Вітаміни для серця в таблетках захищають від перевантаження, цілюще впливають на тонус судин, беруть участь у синтезі клітин м'язової тканини.

Найбільш популярні в Україні вітаміни для серця — багатокомпонентні засоби: «Аскорутин», «Панангін», «Лавіен», біодобавки «Екомед Кришталь», «Капіляр Еліт», «Вітаген Капілярис», «Кардіо Актив Омега-3», «Доппельгерц Актив Омега-3» та багато інших продуктів українського та закордонного виробництва.

Не можете вибрати вітамінний комплекс для серця? Зателефонуйте нам або зв'яжіться з онлайн-менеджером — наші фахівці проконсультують, допоможуть знайти ефективні засоби за доступною ціною і оформити замовлення.