Для імунної системи

944 товарів

Ефективні вітаміни для імунітету, що показані дітям і дорослим

Для нормального функціонування організму людини необхідно, щоб до раціону харчування входив комплекс вітамінів і мікроелементи. Нестача хоча б однієї речовини призводить до ланцюжка несприятливих змін і послаблення імунітету. Дефіцит вітаміну Д загрожує розвитком рахіту в дітей, остеопорозу у жінок у період менопаузи. Брак токоферолу (вітамін Е) — причина передчасного старіння, в'янення шкіри, а без достатнього надходження вітамінів групи В страждає нервова система.

Аптечні вітаміни для підвищення імунітету — високотехнологічні препарати, що містять легкозасвоювані комплекси корисних речовин, що підвищують захисні сили та стійкість організму до різних інфекцій. Міцна імунна система постійно відображає атаки патогенних мікроорганізмів, знищуючи небезпечні віруси, бактерії, грибки та інші види мікроорганізмів.

Що більше вторгнень хвороботворних мікробів, що вище навантаження на організм (фізичні, психологічні), то більшому ризику піддається імунітет. Перші ознаки, що ваш імунний захист потребує допомоги, це:

  • погіршення стану шкіри;
  • тьмяний колір і випадання волосся;
  • ламкість нігтів;
  • часті застуди;
  • швидка втомлюваність;
  • зниження концентрації уваги;
  • безсоння.

Такі ж симптоми можуть вказувати на розвиток функціональних захворювань, тому вкрай важливо пройти медичне обстеження. Якщо серйозних патологій в організмі немає, лікар випише препарати для підвищення імунітету. Лабораторні аналізи допоможуть визначити, яких вітамінів бракує в організмі.

Приймання вітамінних комплексів майже завжди сприяє зміцненню імунітету, оскільки кожен компонент збалансованого складу добре впливає на функціональні системи організму. Високотехнологічне виробництво вітамінних препаратів на основі наукових розробок дає змогу уникнути ефекту гіпервітамінозу (зайвого накопичення вітамінів в організмі).

Чи можна зміцнити імунітет вітамінами

Імунітет — багатофункціональна захисна система, агенти якої — безліч різних елементів (лейкоцити, лімфоцити, макрофаги, нейтрофіли), де кожен вид клітин виконує певні функції. Під впливом стресів та інфекцій клітини гинуть, а нові елементи утворюються в недостатній кількості.

Зміцнення імунітету за допомогою вітамінів — традиційний терапевтичний спосіб. Він входить у комплексну програму оздоровлення. З огляду на погану екологію велика кількість баластних продуктів, що вживає населення, додавання до раціону БАДів — більш актуальні завдання сучасної медицини. Особливо важливо приймати спеціальні збалансовані комплекси та вітаміни для імунної системи вагітним, спортсменам, ослабленим після інфекційних захворювань пацієнтам, працівникам підприємств зі шкідливими умовами праці.

У мережі аптек «Клікіс» можна вибрати відповідні вітаміни для підвищення імунітету, а також безліч натуральних продуктів для загального оздоровлення організму. Ми підкажемо, які товари мають найвищий попит, які продукти продаються з акційними знижками. У нашій мережі є аптечні товари провідних виробників Європи, Канади, США, Австралії та українських компаній за вигідними цінами.