Умови користування веб-сайтом «www.klikis.com»

Користування веб-сайтом www.klikis.com дозволено керівництвом ТОВ «Клікіс» лише у відповідності до даних Умов. Користувач, який приймає дані Умови, несе відповідальність згідно чинного законодавства України за порушення відповідних пунктів, викладених нижче. У разі незгоди з даними Умовами Користувач позбавляється можливості отримати доступ до усього обсягу даних, розміщеного на сайті.

Загальні положення

Цей веб-сайт і всі веб-сторінки, які він містить (далі разом — «Сайт»), розміщений та підтримується компанією ТОВ «Клікіс» (далі — Власник). Користуючись цим Сайтом, Користувач приймає умови та положення, наведені в цьому офіційному повідомленні, у Політиці конфіденційності та чинних законах і нормах України (далі— «Умови»). Користувач, приймаючи дані Умови, підтверджує, що має законні повноваження на прийняття Умов від свого імені та від імені будь-якої особи, яку представляє. Якщо Користувач не погоджується з Умовами, доступ до ресурсів Сайту надано не буде.

Внесення змін

Власник залишає за собою право змінювати дані Умови. Власник не надсилає жодних повідомлень про зміну Умов користування веб-сайтом «www.klikis.com». У випадку якщо Користувач продовжує використовувати Сайт після змінення цих Умов, це означає, що Користувач приймає нові умови користування.

Доступність продуктів і послуг

Продукти й послуги, відображені на Сайті, можуть бути недоступними у вказаних на сайті закладах. Посилання на такі продукти й послуги на Сайті наводиться лише з інформаційною метою та не означає й не гарантує, що ці продукти або послуги будуть доступні на конкретний момент у певному визначеному закладі. Щоб дізнатися про доступність зазначених продуктів і послуг Користувач повинен звернутися у заклад, який прив’язаний або значиться біля конкретного продукту чи послуги для уточнення всіх деталей.

Сайт може бути тимчасово недоступним через технічне обслуговування або з інших причин. Крім того, компанія ТОВ «Клікіс» може будь-коли припинити надання доступу до всього Сайту або будь-якої його частини.

Будь-яка послуга може бути або стати платною. Якщо за користування послугою стягується плата, про це буде повідомлено окремо та у зв’язку з відповідною послугою.

Ціни вказані на Сайті наводяться з інформаційною метою. Компанія ТОВ «Клікіс» не несе відповідальності за зміну цін, проведення акцій/зниження ціни/розпродажі/відсутність товару чи послуги тощо із зазначеною ціною у відповідних закладах. Щоб дізнатися про актуальну ціну зазначених товарів і послуг Користувач повинен звернутися у заклад, який прив’язаний або значиться біля конкретного товару чи послуги для уточнення всіх деталей.

Право власності

Усі матеріали Сайту, у тому числі всі зображення, програмне забезпечення, текст, графічні елементи, кнопки, ключові слова, мета-теги та загальне оформлення інтерфейсу («Вміст»), захищено авторським правом згідно з державними законами та міжнародними угодами. Знаки, фірмові логотипи та емблеми, відображені на Сайті, регулюються правом на товарні знаки та іншими правами компанії ТОВ «Клікіс» або її постачальників вмісту.

Вміст дозволяється використовувати лише з метою, зазначеною в цих Умовах. Порушення цих Умов може становити порушення прав інтелектуальної власності компанії ТОВ «Клікіс» або відповідних прав постачальників вмісту, і від компанії ТОВ «Клікіс» або її постачальників вмісту може вимагатися звернення до суду для захисту цих прав. Користувачу забороняється замінювати, модифікувати, продавати, переробляти або передавати будь-який вміст Сайту. Прес-релізи та інші документи, що класифікуються як загальнодоступні, можна використовувати для повідомлень громадськості за умови зазначення джерела інформації.

У випадку, якщо Користувач надсилає на Сайт будь-які повідомлення або матеріали електронною поштою або іншим шляхом, усі такі повідомлення вважатимуться неконфіденційними та загальнодоступними. Власник має вільне право використовувати без жодного відшкодування Користувачу будь-які концепції, ідеї, ноу-хау або технології, які містяться в будь-якому такому повідомленні, надісланому на Сайт із будь-якою метою. Разом з цим, Користувач розуміє та погоджується, що Власник не зобов’язується використовувати жодні такі ідеї або матеріали.

Особиста інформація, надіслана для реєстрації, використання та припинення обслуговування

Користувачі послуг, що пропонуються на цьому Сайті, погоджуються: (а) надавати правдиві, точні, актуальні та повні відомості про себе у формі реєстрації користувача (далі — «Реєстраційні дані») і (б) вчасно оновлювати Реєстраційні дані, щоб підтримувати їх правдивість, точність, актуальність і повноту. Якщо Користувач надає будь-яку інформацію, яка є неправдивою, неточною, неактуальною або неповною, або якщо Власник має обґрунтовані підстави підозрювати, що така інформація неправдива, неточна, неактуальна або неповна, Власник має право тимчасово або остаточно припинити доступ до таких послуг або користування ними.

Посилання

Для зручності користувачів на Сайті можуть міститися посилання на веб-сайти в Інтернеті, що належать третім сторонам або опубліковані й підтримуються ними. Власник не несе відповідальності за їх вміст. Посилання на Сайт, зроблені Користувачем, не мають на меті утворювати та не утворюють юридичних зв’язків між компанією ТОВ «Клікіс» і будь-якою третьою стороною, а також зобов’язань або відповідальності з боку компанії ТОВ «Клікіс» за вміст, поради, заяви, продукти або послуги будь-яких третіх сторін і будь-які підтвердження чи гарантії стосовно їхніх продуктів і послуг, їх якості або характеристик.

Персональні дані

Усі дані, надані Користувачем за допомогою послуг, оброблятимуться відповідно до Політики конфіденційності ТОВ «Клікіс». Користувач надає компанії ТОВ «Клікіс» усі необхідні ліцензії та права на обробку й використання персональних даних із метою надання послуг.

Власник не бере на себе відповідальність або зобов’язання за будь-яку втрату або пошкодження даних у зв’язку з їх обробкою, синхронізацією або зберіганням. Компанія ТОВ «Клікіс» несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України та положень Загального Регламенту про захист даних ЄС.

Відшкодування

Власник та треті особи, які допомогли розробити, створити й розмістити Сайт в Інтернеті та/або здійснюють його підтримку, не несуть відповідальності за будь-які збитки, спричинені використанням Сайту. До них належать прямі, випадкові, опосередковані, непрямі або штрафні збитки та оплата послуг юридичних консультантів, що виникли внаслідок доступу до Сайту або його використання. Користувач несе повну відповідальність за наслідки свого користування Сайтом. Користувач погоджується гарантувати відшкодування збитків, захищати й звільняти компанію ТОВ «Клікіс», її посадових осіб, дочірні компанії та компанії-засновники, а також постачальників послуг, постачальників вмісту (далі разом — «Сторони, яким здійснюється відшкодування») від відповідальності за будь-які зобов’язання, претензії та витрати (включно з будь-якою оплатою послуг юридичних консультантів), що несуть Сторони, яким здійснюється відшкодування, у зв’язку з будь-якою претензією, зумовленою порушенням Користувачем цих Умов користування, вищенаведених заяв, гарантій і положень.

КОМПАНІЯ ТОВ «Клікіс» ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНІ ВТРАТИ АБО ЗБИТКИ, СПРИЧИНЕНІ ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОСЛУГ НА САЙТІ.

Інформація щодо послуг

Користувач погоджується отримувати інформацію про послуги електронною поштою, через SMS-повідомлення та/або будь-яким іншим способом із використанням реєстраційної інформації на Сайті.

Відмова від надання гарантій і відшкодування збитків

КОРИСТУВАЧ КОРИСТУЄТЬСЯ САЙТОМ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК. САЙТ (ВКЛЮЧНО З УСІМ ВМІСТОМ І ФУНКЦІЯМИ, ДОСТУПНИМИ НА НЬОМУ АБО ДОСТУП ДО ЯКИХ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НЬОГО) НАДАЄТЬСЯ «ЯК Є» ТА «ЗА НАЯВНІСТЮ». У ВСІХ УСТАНОВЛЕНИХ ЗАКОНОМ ВИПАДКАХ СТОСОВНО ВМІСТУ САЙТУ КОМПАНІЯ ТОВ «Клікіс» НЕ РОБИТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ І НЕ НАДАЄ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ (1) ЩОДО ТОЧНОСТІ, КОМЕРЦІЙНОЇ ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ ЦІЛІ АБО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ БУДЬ-ЯКОГО ВМІСТУ, ОПУБЛІКОВАНОГО НА САЙТІ АБО ДОСТУПНОГО ЧЕРЕЗ САЙТ; (2) ЩО НА СЕРВЕРІ, НА ЯКОМУ РОЗМІЩЕНИЙ САЙТ, НЕМАЄ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ КОМПОНЕНТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ІНФІКУВАТИ, ПОШКОДИТИ АБО ЗІПСУВАТИ КОМП’ЮТЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ ЧИ ІНШЕ МАЙНО ПІД ЧАС ДОСТУПУ ДО САЙТУ, ЗАВАНТАЖЕННЯ ВМІСТУ З НЬОГО, ПЕРЕГЛЯДУ АБО ІНШОГО ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ; І (3) ЩО КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ БУДЕ НЕПЕРЕРВНИМ І БЕЗ ПОМИЛОК.

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН, ЗОКРЕМА, АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧНО З НЕОБЕРЕЖНОСТІ КОМПАНІЇ ТОВ «Клікіс», КОМПАНІЯ ТОВ «Клікіс» НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ОПОСЕРЕДКОВАНІ, ПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, НЕПРЯМІ, ШТРАФНІ АБО ОСОБЛИВІ ЗБИТКИ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ (А) ВИКОРИСТАННЯ, (Б) НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ АБО (В) ПОМИЛОК ЧИ УПУЩЕНЬ ВМІСТУ ТА ФУНКЦІЙ САЙТУ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЮ ТОВ «Клікіс» АБО ЇЇ ВПОВНОВАЖЕНОГО ПРЕДСТАВНИКА БУЛО ПОПЕРЕДЖЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Прикінцеві положення

Ці Умови користування та будь-які додаткові умови, розміщені на Сайті, разом складають угоду між компанією ТОВ «Клікіс» і Користувачем про використання Сайту. Відсутність вимог із боку компанії ТОВ «Клікіс» виконувати будь-які положення цього документа не впливає на повне право вимагати такого виконання в будь-який час після цього. Відмова компанії ТОВ «Клікіс» від претензій до порушення будь-якого положення цього документа не має вважатися відмовою від самого положення. Щоб набути чинності, будь-яка відмова має бути оформлена компанією ТОВ «Клікіс» у письмовому вигляді. Будь-який позов, пов’язаний із використанням Сайту, має бути подано впродовж 1 (одного) року після того, як виникне причина для нього. Якщо з будь-якої причини суд компетентної юрисдикції визнає будь-яке положення цих Умов користування незастосовним, його буде застосовано на максимальному рівні, дозволеному чинним законодавством, для виконання призначення цієї угоди, а решта цих умов і положень залишаться дійсними та чинними. Ці Умови регулюються та тлумачаться згідно із законодавством України.