Товари для здоров'я

1229 товарів

Як вибрати товари для здоров'я та краси в аптечній мережі

В аптеці можна придбати не лише лікарські препарати та медтехніку, а ще й купити товари для краси та здоров'я від надійних виробників. До цієї категорії належить маса корисних для здоров'я речей: від засобів гігієни до елітної косметики для догляду за волоссям, шкірою обличчя та тіла, лікування й усунення естетичних недоліків. 

Категорія товарів «засоби для здоров'я» також включає спеціальне приладдя для пацієнтів з обмеженими можливостями, що сприяють покращенню якості життя. 

Інша продукція цієї категорії:

 • мінеральна вода з природних джерел;
 • біологічно активні добавки (БАДи);
 • вітамінні комплекси;
 • препарати, які зміцнюють імунітет (на основі натуральних компонентів рослинного і тваринного походження);
 • фіто продукція, що містить екстракти цілющих рослин;
 • лікувальні збори та чаї;
 • товари для здорового сну (ортопедичні подушки та матраци);
 • допоміжне приладдя для самостійного пересування (тростини, ходунки, милиці);
 • стоматологічні засоби (зубні щітки, пасти, ополіскувачі).

До лінії продукції, призначеної для підтримки здоров'я, входять засоби зовнішнього застосування для усунення болю, лікування гематом, забоїв, запальних процесів кістково-м'язового апарату (зігрівальні або охолоджувальні гелі, мазі, креми), препарати призначені для лікування ран, лікувальна косметика, масажні олії та лосьйони. 

Лінії профілактичних засобів для дітей і дорослих

Краще запобігти захворюванню, ніж лікувати. Правильний підхід до вибору лікуючих товарів — найважливіші складові в програмі підтримки здоров'я. У мережі аптек «Клікіс» представлені продукти українських та закордонних виробників, призначені для попередження і лікування захворювань органів зору та слуху, шлунково-кишкового тракту, дихальної, серцево-судинної та сечовидільної систем.

Фіто комплекси містять рослинні компоненти, які можуть впливати  на гормональний фон, мають антибактеріальні властивості, містять антиоксиданти, вітаміни, корисні мікроелементи. Клітковина, препарати на основі ферментів, лакто- та біфідобактерій необхідні для нормального функціонування кишківника. Обирати добавки та фіто комплекси слід на підставі рекомендацій лікаря, після проходження загальної або уточненої діагностики.

Турбота про судини: профілактика варикозу і гіпертонії

Здоров'я судин — показник, важливість якого важко переоцінити. Судини відповідають за нормальну циркуляцію крові організмом, транспортування кисню та поживних речовин до органів і тканин. Щоб підтримати еластичність артерій, вен і капілярів, потрібно багато рухатися, вести здоровий спосіб життя і раціонально харчуватися. 

В аптеках представлені БАДи на основі глоду, журавлини, китайського лимонника, ялівцевих ягід і інших рослинних компонентів, які запобігають утворенню кров’яних згустків (тромбів), підтримують фізіологічні показники крові та зміцнюють загальний стан здоров'я.

Для пацієнтів, які потребують лікування варикозної хвороби, продається компресійна білизна високої якості — панчохи, шкарпетки, гольфи, бандажі, колготки з різним рівнем компресії. 

Подбайте про власне здоров'я! Ознайомтеся з асортиментом товарів, представлених на сайті. Переваги покупки в мережі «Клікіс»:

 • гарантовану якість (пряме постачання від виробників фармацевтичної продукції);
 • широкий асортимент ліків і БАДів;
 • оперативна доставка в аптеки України.

Майданчик для пошуку і резервування медичних виробів «Клікіс» проводить регулярні акції. Слідкуйте за інформацією на сайті, щоб скористатися вигідними пропозиціями.