Годування малюка

1368 товарів

Зручні товари для годування дитини

Навчання самостійному харчуванню — важливий крок у розвитку малечі. Щоб уникнути неприємних моментів, варто подбати про деталі. Дитячі товари для годування навчять малюка отримувати задоволення від їжі, а ще захистять одяг від забруднень. Барвистий яскравий дизайн заохочує приймати їжу. Ергономічні форми зручні для маленьких рук. Техніка, яку опанує малюк, пізніше допоможе стати більш самостійним у дитячому садочку та вдома.

Малюк буде в захваті від власної тарілки, миски або чашки з фігуркою улюбленого казкового героя або фантастичної істоти. Яскраві кольори та кумедні персонажі перетворять обід на цікаву гру. Під час виготовлення товарів для годування дитини використовують високоякісні небиткі матеріали, які можна мити в посудомийній машині. Якість та безпека продукції підтверджується сертифікатами.

Етапи зростання

Годування спочатку грудним молоком або сумішшю з пляшечки, потім введення твердої їжі й навчання самостійному прийманню їжі — це надзвичайно важливі етапи в житті дитини. Для кожного з них можна підібрати корисні аксесуари для годування дітей:

  • Нагрудники бавовняні або ламіновані, з кишенею або рукавами.
  • Посуд — різнобарвні чашки, тарілки з присосками.
  • Столове приладдя: від силіконових ложок до пластикових, а потім і до металевих наборів.
  • Пляшки із сосками різноманітної форми й об’єму.
  • Чашки з трубочками, носиками або ковпачками для навчання пити зі склянки.

Поза будинком, на прогулянці чи в подорожі стануть у пригоді:

  • контейнери для сухого молока;
  • коробки для закусок;
  • герметичні контейнери з ізотермічним упакуванням, які підтримують температуру їжі;
  • дорожні пакети для зберігання продуктів;
  • коробки для ланчу.

Дитячий посуд

Перші дитячі страви з’являються в раціоні немовляти з 5–6 місяців. Багато дорослих пам'ятають свою першу тарілку з зображенням улюбленого героя. Для дитини дуже приємно мати можливість щось робити самостійно, зручно сидіти, з’їсти страву з власної тарілки, випити компотику. Для виробництва товарів для годування немовлят використовують безпечні, міцні, термо- та зносостійкі матеріали. Вироби не ламаються і не б’ються, навіть коли багато разів падають на підлогу або після того, як їх гризуть маленькими зубами.

Виробники пропонують чудовий вибір дитячого пластикового посуду, набори з кількох предметів, столові прибори, які будуть корисні для дітей старшого віку. А ще зручні контейнери для страв, чашки, миски, пляшки, термоси, кухонне приладдя, супутні товари та корисні аксесуари. 

Годувальний столик

Процес самостійного приймання їжі приносить малюкові чимале задоволення. Успіхи, які дитина робить за столом, приносять велике задоволення і їй, і батькам. Стільчик для годування дає можливість комфортно почуватися під час їжі. Коли малюк починає контролювати свої рухи за столом, треба дати йому ложку та навіть виделку. Можливо, спочатку він зможе лише розмахувати столовими приборами, але згодом почне користуватися ними більш впевнено.