Товари для дітей та мам

4263 товарів

Сертифіковані товари для дітей і мам в аптеках

Всі мами прагнуть, щоб придбані товари для дітей, незалежно від призначення, відповідали жорстким стандартам якості, екології, санітарної гігієни. З перших днів життя дитини ми оточуємо його увагою й турботою, хвилюємось, коли малюк капризує або хворіє.

Зробити побут мами та немовляти більш зручним, безпечним і комфортним допоможе використання спеціальних товарів для новонародженого, які можна придбати в аптечній мережі. У цей список входять:

  • поживні суміші;
  • памперси та одноразові пелюшки;
  • дитяча косметика та приладдя для купання;
  • посуд для годування, соски;
  • контрольні ваги;
  • медичні прилади (термометри, інгалятори)

До переліку товарів для здоров'я мам і дітей входять також вітамінні комплекси, масажери, аксесуари для тривалої прогулянки (пляшечки, вологі рушники, тетрапак з готовими соками), пристосування для прорізування зубів і багато інших корисних речей.

Товари для мам, які годують

Здоров'я мами та новонародженої дитини тісно взаємопов'язані. Хвилювання і стреси в цей період неприпустимі, адже між матір'ю і малюком протягнуті невидимі нитки біологічного зв'язку. Спростити побутове життя в цей відповідальний період допоможуть спеціальні пристрої та продукти, які можна купити в аптеках.

До цього переліку входять спеціальні бюстгальтери, молоковідсмоктувачі, продукти та напої для поліпшення лактації, засоби жіночої гігієни, натуральна косметика. У широкому асортименті представлені в аптеках вітаміни для вагітних і жінок, що годують.

Вибір аксесуарів і різних пристосувань заснований на рекомендаціях лікаря й особистих уподобання. Наприклад, у продажу є молоковідсмоктувачі кількох видів — з ручною дією, механічні й такі, що працюють від електричної мережі. Детальний опис моделей в розділах сайту допоможе вибрати відповідний за функціональністю та вартістю пристрій.

В каталозі мережі аптек «Клікіс» розміщено докладний опис кожного товару, вказана актуальна ціна продукції. Якщо вам потрібна додаткова інформація, зв'яжіться з менеджером телефоном або через форму зворотного зв'язку — вам розкажуть про цікаві позиції, нові надходження, майбутні акції. Ми оперативно доставимо замовлення в будь-яке місто України, надавши документацію.