Медтехніка та обладнання

5009 товарів

Медтехніка й обладнання

Сучасні вироби медичної техніки широко використовуються в стаціонарах, поліклініках, домашніх умовах. Застосування інноваційної апаратури, приладів та спеціального обладнання дозволяє в рази підвищити ефективність лікувальних програм і якість життя пацієнтів з обмеженими можливостями.

До переліку засобів медичного та реабілітаційного призначення входять кілька груп товарів:

  • для мам і новонароджених (ваги, молоковідсмоктувачі, термометри, підігрівачі пляшечок);
  • апарати для профілактики та лікування (небулайзери, іригатори, інгалятори, кварцові лампи, очисники та зволожувачі повітря, дихальні тренажери);
  • ортопедичні підтримувальні засоби (корсети, бандажі, лікувальні устілки, матраци з анатомічним і ортопедичним ефектом);
  • вимірювальні прилади (тонометри, пульсометри, алкотестери, пульсотахометри, вимірювачі рівня цукру, крокоміри, метеостанції домашні, ваги);
  • медичні меблі (ліжка з вбудованими механізмами та пристосуваннями для полегшення догляду за лежачими пацієнтами, приліжкові монітори для стаціонарів, каталки, візки для дому, ортопедичні крісла та стільці);
  • товари для дому (іонізатори повітря, осрібнювачі води, сольові лампи, озонатори);
  • масажери (механічні, електричні, прес-апаратура для лімфодренажу, аплікатори Ляпко і Кузнєцова);
  • товари для спорту (тренажери, міостимулятори, компресійні вироби);
  • товари для краси та здоров'я (скандинавські палиці для ходьби, гантелі, м'ячі для фітнесу, мобільні тренувальні комплекси);
  • засоби реабілітації (інвалідні візки різних модифікацій, ходунки, милиці, туалетно-душові стільці, опори для спини, слухові апарати, тростини, каталки та інше).

Кожна категорія представлена ​​кількома модифікаціями домашньої медтехніки, які вирізняються функціональністю, габаритами, зовнішнім оформленням, конструктивним пристроєм.

Яка медтехніка повинна бути вдома

Перед вибором засобів і механізмів домашнього призначення перегляньте каталог нашого сайту і відзначте ті позиції, які для вас важливі Якщо вдома є маленька дитина, то вам необхідно придбати термометр, ваги, очищувач повітря, сольову лампу.

Для осіб із захворюваннями дихальних шляхів купують іригатори, небулайзери, дихальні тренажери.

Літнім людям необхідні ортопедичні матраци, пристосування для безпечного переміщення вдома і на вулиці (ходунки або тростини), іонізатори повітря.

Для лежачих хворих купують спеціальні ліжка з механізмом трансформації та підіймальним пристроєм, інші види медичного обладнання, що підвищують комфорт життя.

Глюкометри — життєво важливі апарати для хворих на цукровий діабет, тонометри — для людей з хронічною гіпертонією, атеросклерозом, захворюваннями серця, алкотестери — для контролю фізичного стану тих, хто керує автомобілем.

Нові види апаратури, обладнання та інших технічних пристосувань для лікарень і дому можна замовити в мережі інтернет-аптек «Клікіс». Сформуйте заявку на сайті, включивши необхідні позиції, і наш фахівець вийде на зв'язок, щоб узгодити (уточнити) деталі замовлення.

Ваше обладнання буде доставлено в потрібний населений пункт України в найкоротші терміни після оплати. Якість виробів гарантовано авторитетними виробниками, провідними лідерами світового ринку медичної техніки. Із задоволенням відповімо на всі питання, що виникли при виборі медтехніки!