Для лікування порушеної функції шлунково-кишкового тракту

341 товарів

Засоби для травного тракту

При неправильному харчуванні, малоактивному способі життя і шкідливих звичках виникають різні проблеми зі здоров'ям, зокрема й зі шлунково-кишковим трактом. Препарати для шлунка і кишківника покликані налагодити їх роботу, нормалізувати кислотність, скорегувати вироблення травних ферментів і всмоктування поживних речовин з їжі, що поступає.

Препарати для лікування дисфункції шлунково-кишкового тракту

Наша аптека пропонує великий вибір лікарських препаратів для терапії захворювань шлунково-кишкового тракту:

  • медикаменти, які знижують або підвищують кислотність, усувають печію та застійний процес в шлунку і кишківнику;
  • таблетки, що регулюють вироблення травних ферментів;
  • ліки проти гастритів, виразкових колітів та подібних захворювань;
  • біологічно активні добавки та рослинні збори, які нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту природним чином;
  • засоби для відновлення мікрофлори кишківника після прийому антибіотиків;
  • протидіарейні та проносні ліки.

Більшість препаратів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту розроблені на основі натуральної сировини з використанням травних ферментів великої рогатої худоби та свиней — продукти життєдіяльності цих тварин найбільш підходять людині за складом.

Особливості використання ліків

Приймати таблетки та капсули при захворюваннях кишківника необхідно строго за приписом лікаря, оскільки фахівець підбирає оптимальний варіант лікування. Самостійна спроба поправки здоров'я, якщо болить живіт, може закінчитися тим, що пацієнт залікує симптоми більш серйозного захворювання: наприклад, намагаючись прибрати печію, приховає виразку шлунка або пухлину в кишківнику, в той час як вони продовжують розвиватися.

Як замовити засіб для шлунка

Після вибору відповідного варіанту з представленого списку на нашому сайті необхідно скористатися кошиком, щоб купити товар. Після оформлення замовлення та вказівки всіх даних, а також уточнення деталей доставки й оплати ви отримаєте посилку вже протягом декількох робочих днів.