Для зниження артеріального тиску

889 товарів

Ефективні пігулки проти тиску, що впливають на ренін-ангіотензинову систему

Вибираючи ліки проти тиску для пацієнта, лікар спирається на результати діагностики. Головні фактори, що визначають схему лікування, — ступінь гіпертензії, причина патології, вік і фактичний стан здоров'я.

Медична практика переконливо доводить, що найбільш ефективними таблетками проти високого артеріального тиску є засоби, що впливають на ренін-ангіотензинову систему. Через ланцюжок складних біохімічних процесів гіпотензивні препарати цієї групи забезпечують розширення коронарних судин і підтримують ефект протягом тривалого часу. Тиск поступово знижується до нормальних показників, мінімізується ризик розвитку інфаркту або інсульту.

Кому показані таблетки проти тиску

Показаннями до призначення таблеток проти підвищеного та високого тиску є гіпертонія та інші захворювання, що супроводжуються періодичним (або постійним) підвищенням артеріального тиску, зокрема:

  • при гіпертензії з підвищеним рівнем вмісту реніну;
  • при низькій ефективності традиційних гіпотензивних препаратів;
  • при склерозі судин;
  • при недостатньому кровообігу.

Лікування препаратами проти тиску починають з невеликих (пробних) доз, щоб оцінити можливі небажані ефекти. Так, наприклад, на тлі прийому «Каптоприлу» часто виявляються такі реакції: алергічний кашель, запаморочення, порушення апетиту, сухість у роті.

Препарат другого покоління «Еналаприл» викликає мінімум негативних ефектів і добре сприймається пацієнтами з хронічною гіпертонією. Мінімальна кількість скарг спостерігається при прийомі «Валсартана» («Діован»), «Ірберсартана», «Мікардіса» («Телмісартан»).

Виразність небажаних ефектів залежить від індивідуальних особливостей організму, схильності до алергії. Багато пацієнтів приймають препарати з 30-річного віку постійно, не відчуваючи дискомфорту. Тому так важливий індивідуальний підхід і регулярний медичний контроль над прийомом лікарських засобів проти тиску.

Інтернет-аптека «Клікіс» пропонує купити з доставкою по Україні ліки й товари для здоров'я, що випускаються кращими фармацевтичними компаніями України, Європи та США. В наявності широкий асортимент нових ліків, які можна придбати за лояльною ціною. Якщо виникнуть питання — звертайтесь до онлайн-менеджера або телефонуйте.