Для лікування захворювань серця

247 товарів

Препарати для лікування захворювань серця

Серцево-судинні захворювання належать до найбільш поширених і небезпечних. Вони загрожують життю. Величезний список лікарських препаратів, що застосовують в медичній практиці, обумовлений різноманіттям патологій у ділянці серця і коронарних судин.

Сучасні ліки проти болю в серці — лише невелика частина фармакологічних засобів, що призначають фахівці в межах комплексної терапевтичної програми. Однак купірування болю — основне завдання в терапії серцевих захворювань, оскільки больовий синдром вирізняється високою інтенсивністю, нерідко призводить до шокового чи панічного стану. Це провісник інфаркту.

До ліків для зміцнення серцевого м'яза належать:

  • адреноблокатори (показання: аритмія, підвищення артеріального тиску, ризик інфаркту);
  • антиагреганти (призначають при атеросклерозі, утворенні тромбів);
  • периферичні вазодилататори (розширюють гладку мускулатуру капілярів, що сприяє зняттю болю у разі нападів ІХС);
  • антагоністи кальцію (показані у разі нестабільного артеріального тиску);
  • статини (показання: підвищений рівень холестерину);
  • стимулятори метаболічного обміну (регулюють обмінні процеси в міокарді);
  • вітаміни (призначають в комплексі з лікарськими препаратами для підтримання стабільної роботи серця і зміцнення судинних стінок).

Важливо підкреслити, що самостійне використання ліків, зокрема вітамінів, може навіть погіршити проблему зі здоров'ям. Необхідно пройти діагностику, після чого лікар складе схему та спосіб лікування (стаціонар або амбулаторна терапія).

Безрецептурні ліки проти болю в серці

В аптеці продається низка препаратів, які традиційно вважають засобами невідкладної допомоги. Це «Валідол», «Нітрогліцерин», «Кардикет», «Валокордин», «Корвалол» і їх аналоги. Ліки знімають спазм судин, запобігаючи розвитку інфаркту. «Нітрогліцерин» необхідно мати всім, хто страждає на стенокардію.

«Корвалол» і «Валокордин» мають заспокійливу дію, знімають емоційне напруження і стрес, які потенційно небезпечні для людей із захворюваннями серця. Безрецептурні засоби також необхідно приймати за рекомендацією лікаря, коли пацієнту поставлять достовірний діагноз. Ліки, представлені у вільному продажі, також мають протипоказання! 

Ефективні препарати для зміцнення серця та судин

До лікарських препаратів, що підтримують тонус судин і зміцнюють серце, належать фармакологічні засоби, які містять вітаміни та мікроелементи. Для нормальної роботи серцевого м'яза необхідні калій і магній, що підтримують активність, щільність і скорочувальну силу міокарда (препарати «Аспаркам», «Панангін»).

Не менш важливі аскорбінова кислота та рутин, що покращують еластичність судин і зміцнюють міцність їхніх стінок. Засіб «Аскорутин» призначений для зняття набряклості і прискорення регенерації тканин.

Вітамінні комплекси «Кардіо», таблетки з екстрактом глоду нормалізують артеріальний тиск, забезпечують насичення тканин корисними речовинами, перешкоджають утворенню холестеринових бляшок у просвіті судин.

У мережі аптек «Клікіс» представлені всі препарати для лікування серця, кращі вітаміни та склади, що підтримують роботу судинної системи. У наявності ефективні засоби українських та зарубіжних виробників, зокрема ліки останнього покоління. Якщо хочете отримати безплатну консультацію експерта перед покупкою фармакологічних засобів — зв'яжіться з нами зручним способом: зателефонуйте або поставте запитання через зворотну форму зв'язку.