Засоби для знищення паразитів шкіри

Що лікують протипаразитарні препарати та як їх застосовують

Паразит — особина, що живе коштом іншого організму. Медико-біологічна класифікація передбачає поділ патогенної групи на два класи — тих, що живуть на тілі людини, і тих, що живуть в органах і тканинах (ектопаразити та ендопаразити). Відповідно, вибір протипаразитарних лікарських препаратів заснований на встановленні типу чужорідного організму.

Зовнішні паразити — блохи, кліщі, клопи, воші, личинки мух і ґедзів, внутрішні — глисти (понад 100 різновидів). Організми, що паразитують на людині, розрізняються ступенем небезпеки для здоров'я. Блохи, кліщі та воші можуть бути переносниками важких інфекцій, які нерідко призводять до інвалідності або смерті (наприклад, чума, тиф або кліщовий енцефаліт).

Курс лікування протипаразитарними ліками залежить від ступеня ураження людського організму. Укуси комах викликають найсильніший свербіж, тому у всіх заражених пацієнтів спостерігаються розчіси, в які з часом проникає інфекція. Наслідки цього процесу — нагноєння ранок, поява екземи, моклих виразок і великих осередків запалення.

Швидке виявлення педикульозу або корости дозволяє позбутися від шкідників за кілька днів. Насторожувальні ознаки:

  • свербіж голови або тіла;
  • виявлення комах під час банних процедур або розчісування волосся, або після перебування на природі (воші та кліщі);
  • поява слідів укусів або червоних плям на тілі.

Посилення свербежу та запалених ділянок на шкірі свідчить про збільшення колонії паразитів.

Ліки проти зовнішніх паразитів представлені мазями, спреями, присипками та іншими лікарськими формами, що містять речовини, які знищують або відлякують шкідливих особин.

Ліки проти внутрішніх паразитів (глистів) бувають двох видів: засоби універсальної дії та ті, що призначені для знищення одного-двох видів гельмінтів. Здебільшого це таблетки для дорослих і суспензії для дітей. Призначають внутрішні протипаразитарні препарати після лабораторних досліджень, коли точно встановлено, яким саме гельмінтом заражена людина.

Як замовити ліки проти паразитів в аптеці

Серед ліків проти паразитів, представлених в аптеці, є продукти українського і закордонного виробництва. Знайдіть прописаний лікарем засіб в каталозі аптек «Клікіс» і сформуйте замовлення з адресною доставкою. У тому випадку, коли потрібні ліки або репелент не вдалося виявити на сайті, звертайтеся до онлайн-менеджера для отримання консультації.

У нас представлені репеленти останнього покоління (спреї, розпилювачі в балончиках, рідини, креми), зовнішні засоби проти педикульозу та корости, внутрішні препарати проти гельмінтів. Якісні лікарські препарати проти паразитів (виробники Teva Pharmaceutical Industries, Laboratoires Pharmygiene-Scat, KRKA, Omega Pharma) не завдають шкоди здоров'ю, не викликають алергію, не накопичуються в тканинах.