Вакцини

30 товарів

Надійна вакцина від грипу та небезпечних інфекцій

З метою запобігання зараженню небезпечними інфекціями використовують деякі види щеплень для новонароджених немовлят і дітей. Вакцинація — надійний спосіб вироблення специфічного імунітету, який зберігається довгі роки або протягом усього життя. Саме багаторічне використання вакцини проти такої страшної хвороби, як чорна віспа, призвело до цілковитого зникнення вірусу.

Тому питання про те, робити чи не робити щеплення дитині, не має стояти на порядку денному, якщо лікарі не виявили серйозні протипоказання до проведення імунізації. Лише вірусна вакцина надійно захистить від інфекцій, а головне — вбереже від страшних ускладнень, до яких призводять такі поширені захворювання: гепатит В, туберкульоз, поліомієліт, кір, коклюш тощо.

Імунобіологічні препарати у медичній практиці

Купити вакцину для дитини або дорослого — означає знизити ризик зараження певною інфекцією. У дітей до 12 років імунна система перебуває на стадії формування, тому вони найбільше схильні до вірусних і бактеріологічних атак.

Дорослі також потребують додаткового захисту, оскільки штучний імунітет, вироблений проти деяких інфекцій, згодом слабшає. До найбільш агресивних видів захворювань, які широко поширені у всіх країнах, належать: дифтерія, правець, кір, краснуха, гепатит В.

Тим, хто планує поїздки в країни Південної Азії й Африки, необхідно пройти вакцинацію від таких захворювань:

  • жовта лихоманка;
  • гепатит А;
  • дизентерія;
  • холера;
  • менінгококова інфекція.

Співробітникам ветеринарних служб роблять бактеріальні вакцини від сказу, працівникам лісового господарства — від кліщового енцефаліту. До 60 років рекомендовано провести вакцинацію від захворювань, збудником яких є пневмокок, оскільки в літньому віці хвороба протікає важко, нерідко є причиною летального кінця.

Особливості застосування імунобіологічних препаратів

Вакцинація населення проводиться за графіком, розробленим лікарями-імунологами. Кожен препарат вводиться в певному віці. Так, наприклад, щеплення від туберкульозу (БЦЖ) показано в перші дні після народження, інші види вакцин призначаються в період від року до п'яти. Повторну вакцинацію від дифтерії та правця роблять у 24–26 років, від краснухи — в період 18–25 років, від гепатиту Б — з 18 до 55 років.

У переліку щеплень провідних торгових марок є препарати різних цінових категорій. Вартість залежить від авторитету бренда, мікробіологічної чистоти активної речовини, особливостей технології виробництва. Високу ефективність і безпеку підтвердили продукти фірм GlaxoSmithKline (GSK) і Sanofi Pasteur, Франція. Ці компанії поставляють на український ринок вакцини проти гемофільної інфекції, гепатиту А та Б, пневмокока, дифтерії, коклюшу, правця, поліомієліту, ВПЛ, ротавірусної інфекції.

У мережі аптек «Клікіс» всі види імунобіологічних препаратів, що поставляються безпосередньо виробниками фармакологічної продукції. Замовлення доставляють за вказаною адресою в усі регіони України. Якщо залишилися питання, пов'язані з якістю товарів, доставлянням та оплатою, звертайтеся до онлайн-менеджера.