Кровозамінники

244 товарів

Кровозамінники та інші розчини

Фармацевтичні засоби-кровозамінники — рідкі стерильні препарати, що використовують в медицині для заміщення окремих функцій крові. Їх призначають у разі крововтрати, шокового стану, різних інтоксикацій, сепсису, захворювання кісткового мозку тощо. Більшість кровозамінних засобів вводять внутрішньовенно, рідше — внутрішньоартеріально.

Готові препарати крові: класифікація за призначенням

Фармацевтичні продукти, що надходять в аптечну мережу від виробників, класифікують так:

  • препарати для заповнення крововтрати, відновлення нормальних показників артеріального тиску (гемодинамічні розчини);
  • засоби для нейтралізації токсинів і виведення шкідливих речовин з організму (дезінтоксикаційні);
  • засоби, що підтримують життєдіяльність організму (амінокислоти для парентерального живлення);
  • електроліти;
  • засоби для стабілізації тиску та нормалізації кровотоку (осмотичні діуретики);
  • препарати, що містять компоненти крові (інфузійні розчини).

Кровозамінники на основі елементів крові — це тромбоцитарна, еритроцитарна, лейкоцитарна маси, альбуміни, полімерні органічні сполуки. У післяопераційному періоді та під час підготовки до операцій частка перфузійних розчинів та інших кровозамінників становить 70% в загальному списку лікувальних препаратів. Ліки цієї групи особливо важливі для пацієнтів із захворюваннями кровотворних органів, для відділень невідкладної хірургії та реанімації, для хворих, які перебувають в стані коми та медикаментозного сну.

Роль кровозамінників у медицині

Перфузійні розчини та кровозамінники належать до життєво важливих препаратів. До цієї групи складів висуваються найвищі вимоги щодо стерильності, чистоти хімічного складу, стійкості, пірогенності.

Українські виробники поставляють продукцію, виготовлену згідно з міжнародними стандартами. Водночас в аптечній мережі представлені продукти інших країн, що розширює можливості вибору для споживачів.

Щоб знайти необхідний препарат, вивчіть каталог продукції інтернет-аптеки «Клікіс», виберіть потрібні позиції та сформуйте заявку. Якщо виникнуть питання, зв'яжіться з онлайн-менеджером або замовляйте зворотний дзвінок. Ми допоможемо знайти ліки з необхідними властивостями за доступною ціною і оформити доставку в будь-який регіон України.