Протизапальні та знеболювальні засоби

842 товарів

Ефективні знеболювальні препарати та протизапальні засоби

Призначення знеболювальних і протизапальних препаратів дозволяє легше перенести будь-яке захворювання, що супроводжується больовим синдромом, а також спинити раптовий напад болю (наприклад, при мігрені, затисканні спинного нерва або сильному ударі).

Всі болезаспокійливі препарати поділяються на три групи: опіоїдні, неопіоїдні, комбіновані засоби. Решта ліків належить до симптоматичних і допоміжних засобів, здатних пом'якшити або усунути біль помірної інтенсивності, не надаючи істотних побічних ефектів. Це спазмолітики та нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ).

При виборі ліків спеціаліст враховує характер болю, який може бути:

  • короткочасним, нападоподібним;
  • хронічним, постійним;
  • тупим або гострим.

Біль — реакція на пошкодження тканин в організмі, сигнал про необхідність вжити заходів для усунення причини. Хронічний больовий синдром при важко виліковних патологіях — актуальна медична і соціальна проблема, яку досі не вдається вирішити кардинально. Тільки грамотний підбір ін'єкцій або таблеток проти болю при складанні індивідуальної схеми приймання ліків дозволить поліпшити якість життя пацієнтів.

Що стосується припинення нападу зубного, менструального болю або мігрені, то в аптечній мережі можна придбати ефективні, недорогі симптоматичні ліки нового покоління, які швидко усунуть комплекс негативних симптомів.

Нестероїдні протизапальні препарати для усунення болю

НПЗЗ — група симптоматичних ліків, що пригнічують механізм запального процесу. Популярність медикаментозних засобів визначена їхньою багатоплановою дією: плавно знижують температуру, пом'якшують прояв лихоманки, покращують загальне самопочуття, усувають біль будь-якої локалізації.

До цієї групи належать «Аспірин», «Диклофенак», «Німесил», «Нурофен», «Кетанов», «Ібупрофен», «Парацетамол», «Анальгін» та інші. У цій категорії зустрічаються медикаменти з однією і тією ж активною речовиною, але з різними назвами.

Це обумовлено тим, що фармакологічні засоби однієї групи випускає безліч компаній в різних країнах світу. Якість знеболювальних і протизапальних препаратів залежить від ступеня чистоти головного компонента, технології випуску й обробки сировинного матеріалу. Це пояснює той факт, що аналоги іноді не дають очікуваного ефекту, попри ідентичність складу з еталонним медикаментом.

У мережі аптек «Клікіс» продаються протизапальні знеболювальні засоби, які можна купити за доступною ціною без рецепта. Якщо потрібна професійна консультація, звертайтеся до нас телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті.