Гомеопатія

281 товарів

Сучасні гомеопатичні препарати: особливості лікування

Гомеопатія — наука, що є альтернативою традиційній медицині. Застосування гомеопатичних лікарських препаратів виправдано більш ніж двохсотрічною успішною практикою. Метод лікування заснований німецьким вченим, професором Лейпцизького університету Християном Ганеманом наприкінці XVIII століття.

Лікувати «подібне подібним» — головний принцип гомеопатії. Підбирання компонентів відбувається так, щоб викликати у пацієнта симптоми хвороби в ослабленій формі. Організм справляється з атакою, «запам'ятовує» маленьку перемогу та наступного разу долає більш серйозну проблему. Процес лікування гомеопатичними натуральними ліками займає досить тривалий період часу у порівнянні з традиційною лікарською терапією, але користь такої методики очевидна.

Головні принципи системного підходу:

  • схема лікування складається з урахуванням особливостей конституції;
  • усувається причина хвороби, а не симптоми;
  • у ході лікувального курсу зміцнюється організм загалом.

Лікування готовими гомеопатичними пігулками та розчинами провідних виробників натуральної медичної продукції особливо актуально для людей з хронічними патологіями, захворюваннями внутрішніх органів і функціональних систем.

За допомогою препаратів, що містять природні компоненти в дозованій кількості та пропорціях, лікують алергію, хвороби шлунково-кишкового тракту, патології печінки та жовчовивідних шляхів, невротичні розлади, інфекції та запальні процеси.

Кому показані гомеопатичні ліки

Купити гомеопатичні засоби — оптимальне рішення для тих, кому не допомогли схеми лікування традиційної медицини. Препарати австрійської компанії Bittner і німецького виробника Heel успішно застосовують в Україні протягом двадцяти років. Це дієві, безпечні й ефективні склади.

У переліку найбільш популярних засобів наявні таблетки та краплі від грипу, ангіни, захворювань печінки, серця, суглобів, органів дихальних шляхів. У широкому асортименті є дешевші продукти українських виробників, які також мають попит.

Що дуже важливо, гомеопатія годиться для лікування дітей з перших років життя, коли малюки особливо вразливі до застуд. Якщо лікар порекомендував купити аптечні гомеопатичні препарати для лікування дитини, не сумнівайтеся у виборі — ефективність і безпека цих засобів підтверджена часом.

Дитячі драже, краплі, таблетки для розсмоктування приємні на смак. Маленькі пацієнти не думають навіть що це ліки та з задоволенням приймають їх. Під час гомеопатичного лікування принципово важливо дотримуватися режиму харчування, інтервалів між прийманням препарату та чітко визначати дозування.

Наш онлайн-експерт готовий проконсультувати вас будь-коли. Ви отримаєте корисні рекомендації та поради, а також підказки щодо вибору недорогих препаратів, оформлення замовлення з доставленням у потрібний населений пункт України.