Для лікування бронхіальної астми

118 товарів

Медичні препарати від бронхіальної астми

Бронхіальна астма — хронічне захворювання дихальної системи, широко поширене у всьому світі. До хвороби уразливі чоловіки та жінки різного віку, а також підлітки та маленькі діти.

Для пацієнтів із підтвердженим діагнозом купити таблетки від бронхіальної астми — значить отримати в розпорядження препарати життєвої необхідності. Напад хвороби, що характеризується звуженням бронхіального просвіту, починається раптово та спричиняє задуху. Саме тому відповідний засіб завжди має бути під рукою.

Ліки від бронхіальної астми: які вибрати

У списку ліків від бронхіальної астми містяться препарати двох категорій. Перша група — склади для базової (фундаментальної) терапії, що застосовуються постійно або протягом тривалого часу. Друга група — засоби для купірування нападу. Після полегшення стану пацієнт може самостійно викликати лікаря, дійти до лікарні або свого будинку.

Під час тяжкого нападу людина не може зробити повноцінний вдих — бронхіальні шляхи забиваються в'язким слизом. Болісний кашель ускладнює ситуацію, людина швидко втрачає орієнтацію і контроль над своїми діями. Астматики мають знати, які види препаратів при бронхіальній астмі можна застосовувати і як діє кожен із них. Лікарі, які розробляють терапевтичний курс для астматиків, керуються кількома критеріями:

  • призначення щадних препаратів на початковій стадії;
  • постійний медичний контроль над ефективністю курсу;
  • перехід на препарати з більш сильною дією у разі прогресування хвороби;
  • запобігання нападів за допомогою допоміжної терапії (ЛФК, соляні камери, масаж).

Мета базової терапії — встановлення контролю над перебігом хвороби, досягнення стійкої ремісії. Бажано встановити всі види алергенів, що спричиняють напади, щоб уникати потрапляння в зону контакту.

Основні протиастматичні засоби в складі комплексної терапії

До основних препаратів від бронхіальної астми належать:

  • гормональні засоби, що випускають у вигляді аерозолів («Сальбутамол», «Синтерис», «Беклометазон»);
  • бронхорозширювальні склади («Симбикорт», «Серевент», «Форадил»);
  • ліки, що містять кромогліцеву кислоту («Інта», «Кромолин»);
  • антілейкотрієнові засоби з протизапальним ефектом («Пранлукаста», «Зилеутон»);
  • аерозолі з бета-2-адреноміметиками для купірування нападу (найпопулярніший засіб — «Беротек»).

Основу інгаляційних розчинів становлять препарати групи глюкокортикостероїдів («Преднізолон», «Дексаметазон»). До списку протиастматичних засобів входять також антигістамінні препарати, інгібітори М-холінорецепторів («Ітроп», «Атровент»), новітні біологічні склади («Интерлейкин-5», «ІЛ-13»).

Отже, лікування БА — складний багатоступінчастий процес, спрямований на поліпшення фізичного стану та підвищення якості життя пацієнта. Індивідуально складена схема лікування і застосування якісних ліків — запорука успішної терапії.

Практично всі ліки від астми є в мережі аптек «Клікіс». Ви можете замовити лікарські засоби з доставленням у будь-яке місто України, отримати корисну консультацію. Зв'язатися з менеджером можна за контактним телефоном і через форму на сайті.