Дихальна система

1193 товарів

Лікарські засоби проти ЛОР-захворювань

Поверхня слизової оболонки верхніх дихальних шляхів бере на себе більшу частину патогенних мікроорганізмів, що потрапляють в організм людини, — збудників хвороби. Вона нейтралізує їх за допомогою війок на епітелії, а також вироблюваних антимікробних речовин. Наша аптека пропонує широкий вибір лікарських препаратів для лікування респіраторної системи у випадках, коли організм не може впоратися самостійно з напливом інфекції й виникає застуда, ГРВІ, ГРЗ. Медикаменти ефективно усувають причину захворювання і його наслідки.

Види препаратів

Препарати для лікування хвороб ЛОР-органів підрозділяються на категорії за місцем локалізації проблеми, етіології, типу впливу. Глобально існує 3 локації, які стосуються цієї теми:

  • вуха;
  • горло;
  • порожнину носа, носогорло, бронхи та легені.

Хвороби вух можуть виникати на тлі механічного пошкодження органів слуху або інфекції, застуди. Запальний процес в обох випадках знімається за допомогою крапель, що вирізняються складом та інтенсивністю впливу. Ліки для горла випускається у вигляді спрею, розчину для полоскання, крапель, сиропу і таблеток для розсмоктування.

Для органів дихання використовуються інгалятори, противірусні ліки, краплі, таблетки проти кашлю. При всіх ЛОР-захворюваннях використовується комплексне лікування, бо запалення ризикує перейти на сусідні органи: наприклад, застуда у дітей може стати причиною бактеріальних і гострих респіраторних захворювань дихальних шляхів — бронхіту, запалення легенів, а також пневмонії. Такий підхід допоможе уникнути ускладнень від грипу.

Після правильно проведеної діагностики лікар призначає курс терапії. Прийом таблеток при ЛОР-захворюваннях відбувається строго по інструкції, що додається до лікарського засобу. Тривалість лікування встановлюється індивідуально.