Засоби для лікування вугрового висипу

33 товарів

Препарати для лікування вугрового висипу

Акне (вугри) — результат запального процесу в ділянці волосяних фолікулів, що виникає через закупорювання сальної протоки. Причини появи вугрової висипки до кінця не вивчені, але доведено, що велику роль у розвитку патології відіграє порушення гормонального балансу.

У підлітковому віці прищі не є ознакою внутрішнього захворювання, проте створюють великі незручності, оскільки псують зовнішність. Знайти ефективний засіб проти прищів для юнацького вікового періоду можна в спеціалізованому відділі аптеки, де представлена ​​лікувальна косметика.

Готові зовнішні засоби й таблетки проти прищів

При виборі засобу проти вугрів в аптечній мережі слід керуватися призначенням продукту. Виробник косметики надає детальну інструкцію з використання кожного складу. В аптеках продаються окремі серії препаратів для лікування запалених і звичайних вугрів, косметичні засоби для вагітних і дорослих пацієнтів.

Приводом для призначення медикаментів проти прищів є нагноєння вугрової висипки, поява інфікованих осередків, підвищення температури та погіршення загального самопочуття. Вибір антибактеріальної терапії заснований на діагностичних свідченнях.

Будь-який гнійний процес становить небезпеку для здоров'я, тому необхідно пройти повний курс лікування антибіотиками, мазями та іншими засобами, які випише дерматолог. У дерматологічній практиці широко використовуються такі препарати як «Еритроміцин», «Метрогіл», «Левоміцетин», «Кліндаміцин» та інші антибіотики. Зовнішньо призначають підсушувальні мазі на основі цинку, азелаїнової кислоти, борної кислоти.

Найкращі відгуки споживачів отримав багатокомпонентний засіб «Зінерит», що випускається у вигляді порошку для приготування лосьйону. Препарат підходить для лікування комедонів і вугрової висипки всіх видів (призначений тільки для обличчя).

Майже всі види лікувально-профілактичної косметики, що надходить в аптеки, містять бензоїл перодоксину. Склади в вигляді мазей, кремів, лосьйонів і гелів використовують при лікуванні вугрової хвороби середньої тяжкості. У важких випадках, при утворенні гнійників, в терапію включають препарат «Базирон АС» у високій концентрації.

Вибираємо засоби проти вугрової висипки в аптеках

У перелік препаратів проти комедонів і запалених прищів, що продаються в мережі аптек «Клікіс», входять брендові засоби, що випускаються дерматологічними лабораторіями Франції, Німеччини, Польщі, Словаччини та авторитетними виробниками інших країн. Українські ліки вирізняються гідною результативністю і доступними цінами.

Якщо ви хочете отримати консультацію експерта по виборі лінійки косметики та ліків проти вугрів, зв'яжіться з нашим онлайн-консультантом. Вам допоможуть вирішити проблему швидко й ефективно. У будь-якому випадку вам порекомендують пройти діагностику, щоб встановити причину неприємної проблеми.