Засоби для лікування псоріазу

Препарати для лікування псоріазу

Псоріаз — системне захворювання, що характеризується великим ураженням шкірних покривів. Постійний свербіж і лущення шкіри створюють сильний дискомфорт і сприяють появі психологічних комплексів. Усунення подразнення є найголовнішим завданням, яке вирішують дерматологи, які розробляють схеми лікування аутоімунної патології.

Аптечні мазі проти псоріазу, як і інші зовнішні засоби, допомагають позбутися від неприємних відчуттів і пом'якшують негативну симптоматику (зменшується почервоніння шкіри, проходить жирний блиск, гояться сліди розчесів). Зовнішні засоби — найважливіша складова в терапії складного захворювання, оскільки від ефективності їх дії залежить загальний фізичний стан пацієнта.

Вибір мазі проти псоріазу в рамках комплексного лікування заснований на рекомендаціях виробника препарату. У терапевтичних схемах застосовують такі види засобів:

  • глюкокортикоїди;
  • піритіон цинку;
  • гомеопатичні ліки;
  • фітопрепарати.

Чим раніше розпочато лікування та чим відповідальніше пацієнт підходить до виконання рекомендацій дерматолога, тим довший період ремісії, тим менше ускладнень і негативних побічних реакцій спостерігається після проходження лікувального курсу.

Як призначають мазь від псоріазу

При псоріазі лікування мазями проводиться за індивідуальною схемою. Враховується форма захворювання (бляшковий, схожий на краплю, пустульозний), стадія патології, результативність і кількість попередніх лікувальних курсів.

Дієвими вважаються кортикостероїдні мазі, які мають протисвербіжні, протипотокові, протизапальні ефекти. Для запобігання стійкого звикання та розвитку небажаних реакцій гормональні засоби призначають курсами, не більше чотирьох тижнів поспіль.

У цю групу аптечних препаратів входять мазі «Дермовейт», «Кловейт», «Карталін», «Пауеркорт», «Афлодерм». Склади застосовують строго дозовано, під суворим лікарським контролем. Нерідко в схемах лікування хворих на псоріаз доводиться міняти препарати через індивідуальну чутливість до компонентів ліки.

У перелік недорогих мазей, широко використовуваних для лікування псоріазу в Україні, входять склади на основі піритіону цинку. Ліки підсушують шкіру, блокують життєдіяльність патогенних мікроорганізмів, частково усувають свербіж. Ефект зберігається протягом усього часу прийому засобів, але після їх скасування симптоми можуть повернутися. Фітосклади та мазі з ефірними оліями сприятливо впливають на шкірні покриви, знижують вираженість неприємних симптомів, зменшують розміри бляшок.

Призначення мазей в поєднанні з таблетками проти псоріазу дозволяє домогтися затихання хвороби, полегшити загальний стан, поліпшити зовнішній стан шкіри.

Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом ліків в аптеках мережі «Клікіс», де представлені новітні засоби проти шкірних патологій. Замовлення ліків і товарів для здоров'я на нашому сайті — це гарантія придбання справжньої продукції від виробника. Якщо виникнуть питання, телефонуйте — проконсультуємо з кожної теми, що цікавить.