Антисептичні та дезінфікуючі препарати

179 товарів

Антисептичні та дезінфекційні препарати

Що таке антисептична рідина, добре знають співробітники медичних служб, які застосовують склади цієї групи щодня. У домашній аптечці також необхідно зберігати знезаражувальний засіб, щоб запобігти інфікуванню ранок або саден, які часто трапляються в побутовому житті.

Антисептики, залежно від виду активної речовини, використовують для обробки робочих поверхонь обладнання, меблів, предметів побуту. Друга категорія засобів призначена для стерилізації шкіри рук (використовується лікарями), третя — для створення бар'єру від проникнення збудників інфекцій і обробки ран.

Як застосовують антисептичні препарати для обробки ран

Своєчасне застосування антисептика для ран перешкодить потраплянню інфекційних збудників у відкриту порожнину. Пошкодження шкіри швидко загоїться, без будь-яких ускладнень і неприємних відчуттів. Засоби, представлені в аптечній мережі, розрізняються:

  • терміном дії;
  • протиінфекційною ефективністю;
  • впливом на шкіру і тканини;
  • лікарською формою (рідина, порошок, гель, клей, пластир)
  • видом активних компонентів.

Широкий асортимент дезінфекційних засобів, представлених в каталозі аптек «Клікіс», можна купити в Україні за мінімальною ціною, оформивши адресну доставку. До цього переліку входять традиційні антисептичні препарати (перекис водню, йод, розчин зелені діамантової, етиловий і саліциловий спирт), розчин фурациліну та сучасні фармакологічні засоби, що мають високу ефективність, безпечні та зручні в застосуванні.

Зеленка і йод залишають сліди на руках та одязі, що є істотним недоліком препаратів. Саліциловий, етиловий і левоміцетиновий спирт викликають опік тканин при неодноразовому застосуванні, до того ж антисептичний ефект після обробки зберігається недовго (спиртові розчини швидко випаровуються).

Розчин водний фурациліну -— протимікробний засіб широкого спектру дії. Це дієвий антисептик для шкіри та слизових оболонок (застосовують для полоскання горла при ангінах, для обробки ранки та виразки в ротовій порожнині). Недолік засобу — відносно невеликий термін зберігання.

Перекис водню — ефективний антисептик м'якої дії, що утворює шиплячі бульбашки на ранах (чим більше забруднена ділянку обробки, тим рясніше піна). Склад застосовують в медицині для обробки ран і післяопераційних швів. Після промивання рани порожнини перекисом водню накладають пов'язку з лікувальної маззю. Перевагою засобу є низька ціна, а також щадний вплив на тканини (не залишає опіків, не викликає болю і печіння).

«Мірамістин» — готовий антисептик (рідина) широкого спектра дії, що має антибактеріальні та ранозагоювальні властивості. Засіб успішно бореться з усіма видами інфекцій, не викликає мікротравм, не має специфічного запаху і смаку, що дозволяє його використовувати для обробки ротової та носової порожнини.

Антисептики для обробки поверхонь

Якщо ви плануєте купити антисептики для обробки поверхонь і рук великою партією, ми надамо знижку і доставимо замовлення в медичний заклад. Доставка — в будь-який населений пункт України.

В наявності також є такі надійні та безпечні засоби: «Стериліум», медичне рідке мило, спреї, гелі, вологі серветки, а також спеціальні антисептики для дітей. Доступні ціни та бездоганна якість продукції, різноманітний асортимент і професійне консультування — наші гарантії.