Для захисту від сонця

273 товарів

Сонцезахисні засоби

Гарний настрій та запас енергії в організмі зумовлені не лише здоровим сном і раціональним харчуванням, але й достатнім рівнем вітаміну D, який виробляється завдяки сонячному світлу. 

Однак прямий вплив сонячних променів небезпечний для шкіри: викликає почервоніння, опіки, онкозахворювання та фотостаріння, обумовлене руйнуванням колагену й волокон еластину в глибинних шарах епідермісу під впливом ультрафіолетового випромінювання. Шкіра стає в'ялою, пігментованою, з'являються судинні сітки.

Сонцезахисні косметичні засоби з SPF-фактором і UVA-, UVB-фільтрами поглинають або відбивають ультрафіолет  і мінімізують негативний вплив прямих сонячних променів.

Види засобів для захисту тіла від сонячних променів

Сонцезахисні креми та креми для засмаги — засоби зі щільною, жирною текстурою та UV-фільтрами, що утворюють на поверхні шкіри невидиму плівку-екран, який відбиває шкідливе випромінювання. 

Дерматологи рекомендують використовувати засоби з SPF незалежно від пори року, оскільки ультрафіолетові промені відбиваються від поверхні снігу й пошкоджують ніжну схильну до передчасного старіння шкіру обличчя. Влітку варто використовувати засоби з SPF-фактором, що має вищий індекс захисту (наприклад, 50), а взимку — нижчий (25–30).

Масла для засмаги — засоби для рівного красивого бронзового відтінку шкіри. Вони живлять і зволожують шкіру та водночас захищають від шкідливого впливу прямих сонячних променів.

Сонцезахисні лосьйони, муси, спреї, пінки, флюїди, молочко й емульсії — легкі, рідкі космецевтичні засоби. Їх компоненти миттєво поглинаються, інтенсивно зволожують, тонізують і насичують шкіру вітамінами. Активні речовини зберігають водний баланс дерми, підтримують пружність, перешкоджають виникненню пігментації.

Помади й олівці з SPF-фактором захищають губи і крила носа від опіків і появи пігментних плям.

Засіб після засмаги використовують від лущення після прийняття сонячних ванн, охолоджує, заспокоює шкіру, допомагає зберегти рівний бронзовий відтінок.

Крем від сонячних опіків регенерує ушкоджені ділянки шкіри, усуває почервоніння, запалення й печіння за допомогою заспокійливих активних компонентів: масла ши, екстракту алое вера і пантенолу. 

Розумне використання перерахованих косметичних засобів для догляду, що запобігають негативний вплив сонячних променів, збереже сяйво, молодість і здоров'я шкіри.

Якщо ви збираєтеся в тривалу літню поїздку або пікнік, плануєте відвідати морський курорт або солярій, але не бажаєте згоріти, то раціональне рішення — купити першокласні сонцезахисні засоби для шкіри для дорослих і дітей через онлайн-майданчик «Клікіс».