Лікувальна косметика

732 товарів

Лікувальна косметика

В аптечній мережі продається косметика для проблемної шкіри, використання якої допоможе розв'язувати актуальну проблему. До найбільш поширених косметичних дефектів належать:

  • надмірна сухість шкіри;
  • вугровий висип;
  • акне;
  • розширені пори;
  • підвищена сальна секреція.

Вікові ознаки проявляються втратою тонусу, пігментацією, появою «гусячих лапок» біля очей, носогубних складок, кісетних зморшок над верхньою губою. Всі перераховані вади можна усунути або зробити менш помітними за допомогою лікувальних косметичних складів.

Які особливості має лікувальна косметика

У косметики з аптеки є ряд важливих особливостей.

  • всі засоби проходять перевірку на ефективність і безпеку;
  • проводиться обов'язкове тестування на гіпоалергенність;
  • в аптечних складах присутні біологічно активні речовини у високій концентрації (ретинол, гіалуронова кислота, пептиди, ферменти, фруктові кислоти, вітамінні комплекси).

Медична лікувальна косметика не містить хімічних ароматизаторів, штучних консервантів та стабілізаторів, які мають шкідливий вплив на організм. Кожна лінія і кожен окремий продукт призначені для розв'язання певної проблеми. Окремі серії випускаються для догляду за віковою, чутливою, проблемною шкірою, для захисту від сонячного випромінювання та інших погодних факторів. Широко представлена ​​в аптеках фірмова дитяча косметика, засоби для лазень і саун, склади проти целюліту, а також серії засобів для догляду за волоссям.

Різні компанії-виробники використовують власні наукові розробки в галузі медичної косметології, беручи як основу екстракти цілющих рослин, водорості, продукти бджільництва, морські мінерали, ефірні олії та багато інших компонентів, що мають омолоджувальні й лікувальні властивості.

Як вибрати косметику в аптеці

Косметику для догляду та лікування вибирають з урахуванням типу шкіри, віку, поставлених цілей. У мережі аптек «Клікіс» представлені нові лінійки засобів для комплексного догляду за шкірою обличчя та (або) тіла від виробників зі світовим ім'ям, чия продукція заслужила високі оцінки у споживачів в різних країнах.

Щоб оформити замовлення, виберіть потрібні склади в каталозі та сформуйте заявку. Зверніть увагу на акції та знижки, завдяки яким можна придбати брендові товари на 5–50% дешевше! Якщо потрібна допомога, звертайтеся до онлайн-менеджера — вас проконсультують з усіх тем.