Жіноча гігієна

463 товарів

Жіноча гігієна — коротко про головне

Інтимний догляд залишається темою, про яку говорять не часто та сором’язливо. Жіноча інтимна гігієна важлива, оскільки впливає на загальне фізичне та психологічне самопочуття.

Одна з багатьох важливих речей, які хвилюють жінок, — це комфорт під час менструації та загалом менструального циклу. Прокладки і тампони — засоби гігієни для жінок, які можна знайти у кожній ванній. 

Найбільш популярні гігієнічні засоби

Щоденні прокладки

Організм жінки, незалежно від фази циклу, виробляє деяку кількість секрету. Тоненькі щоденки забезпечують комфорт, захищають від забруднення спідню білизну. В асортименті багатьох виробників є ароматизована продукція, яка забезпечує чистоту й дарує приємний аромат. Гігієнічні щоденні засоби знадобляться під час менструації як додатковий захист під час користування тампонами.

Тампони

Тампони — хороше рішення для жінок, які ведуть активний спосіб життя. Маленький циліндр залишається на місці під час швидкої ходи, танців, тренувань, навіть плавання. Такі вироби — це зручність користування, легке введення, просте вилучення, великий вибір і доступна ціна. 

Гігієнічні прокладки

Найпопулярніша форма захисту в період менструації — гігієнічні прокладки. Ці жіночі засоби гігієни можуть бути:

  • ультратонкими, тонкими, стандартними (класичними) та товстими;
  • одноразовими або багаторазовими тканинними;
  • з крильцями чи без них;
  • всотувальні, які позначають краплями на упаковці; 

Менструальні чаші

Нові засоби для жіночої гігієни виготовляють з медичного силікону, завдяки чому їх легко складати, вставляти та виймати. Залежно від інтенсивності менструацій їх можна використовувати до 12 годин без заміни.

Медичні (анатомічні, урологічні, гінекологічні) прокладки 

Є жіночі недуги, з якими звичайні вироби не можуть впоратися. Наприклад, проблеми з нетриманням сечі або післяродовий період. Анатомічні вироби непомітні під одягом, ефективно поглинають вологу, нейтралізують неприємний запах, захищають шкіру від подразнень, дарують відчуття свіжості.

Косметичні засоби догляду

У продажу є очищувальні та дезодорувальні продукти для жіночої гігієни: дезодоранти, спреї, мило, гелі, пінки, олії для інтимного догляду. Виробники уважно слідкують за рівнем кислотності продукції, щоб жінки могли бути впевнені: під час використання така продукція не змінить баланс корисної вагінальної мікрофлори.