Антисептики та антибактеріальні засоби

77 товарів

Засоби для дезінфекції: антисептики й антибактеріальні засоби

Використання антисептиків і антибактеріальних засобів допомагає уникнути можливого зараження в громадських місцях або при контакті з інфікованими людьми. Гігієнічні препарати такого типу дезінфікують шкіру, усуваючи патогенні бактерії, віруси, грибки.

Антибактеріальні засоби розрізняються спектром дії. Є препарати, які мають виключно протимікробну дію, і продукти з розширеним функціоналом. Деякі антисептики зволожують і пом'якшують шкіру, зменшують ризик розвитку запального процесу при травмах.

Кожен антисептик для рук містить протимікробні компоненти, такі як борна кислота, дьоготь, хлоргексидин, хлороформ, саліцилова кислота, ізопропіловий спирт або інші речовини. Препарати надходять для продажу в флаконах, тубах, балончиках (спреях) або одноразовому пакуванні.

Коли застосовують антисептик для рук для дітей і підлітків?

Використання антисептика для рук для дітей актуально в дорозі та при відвідуванні громадських місць, де немає можливості використовувати інші засоби гігієни. Посилена антимікробна обробка не буде зайвою під час екскурсійної поїздки, виїзду за місто, після тренувань у тренажерному залі.

Засіб для рук антибактеріальний для дітей має приємний аромат і делікатнішу формулу, яка забезпечує додатковий догляд і не пересушує шкіру. Дитячі гігієнічні засоби містять:

  • натуральні масла й ароматизатори;
  • органічні кислоти;
  • колоїдне срібло;
  • вітаміни, пектини.

Косметичні продукти на основі колоїдного срібла випускаються у вигляді концентрованих і звичайних гелів. Не менш ефективними є спиртовмісні препарати з пантенолом і гліцерином, екстрактом алое, маслом шипшини, вітаміном С (випускаються у вигляді спреїв і флаконів з дозатором).

Ці склади використовуються для обробки саден і подряпин. Вони не викликають печіння, оскільки не містять спирт.

Антибактеріальні засоби для рук, які застосовуються в медустановах, містять до 90% спирту, ланолін і гліцерин. Ці склади знищують до 80% патогенної флори. 

Вибір ґрунтується на індивідуальних вимогах до рівня захисту з урахуванням віку, особливостей організму, сфери застосування.

Замовити антисептики для рук на сайті «Клікіс» — зручний і надійний спосіб заощадити час.