Бальзами та кондиціонери

0 товарів

Лікувальні бальзами та кондиціонери для волосся в серіях професійної косметики

Шампуні, бальзами та кондиціонери для волосся — єдиний косметичний комплекс, елементи якого доповнюють один одного. Шампунь видаляє надлишки сального секрету зі шкіри голови, кондиціонер для волосся закриває лусочки кутикули та розгладжує пасма, полегшуючи розчісування і запобігаючи розпушенню. Локони стають м'якими, блискучими та приємними на дотик.

До складу кондиціонера для волосся, що належить до групи засобів масового застосування, входять поверхнево-активні речовини, які роблять прядки слухняними та надають зачісці доглянутого вигляду.

Бальзам має лікувальний і відновлювальний ефект. У формулу, залежно від призначення, входять вітамінні комплекси, ефірні олії, екстракти цілющих рослин, мінерали, антиоксиданти, термальна вода, морські водорості, продукти бджільництва, морська сіль, екзотичні речовини, м'якоть фруктів і багато інших компонентів.

Що краще вибрати: бальзам або кондиціонер?

Для догляду за здоровим волоссям досить просто підібрати ополіскувач, який захистить зачіску від шкідливого впливу гарячого фена, вітру чи дощу, сонячних променів і забрудненого повітря. Під час вибору спирайтеся на особливості своєї зачіски та необхідність в додатковому живленні. У холодну пору року, коли укладка піддається впливу перепаду температур і сухого повітря, краще вибрати комбінований засіб для інтенсивного захисту.

Проблемні пасма потребують додаткового догляду, а в деяких випадках — і лікування. Окремі лінії бальзамних засобів призначаються для поліпшення стану посічених, ламких, ослаблених, фарбованих, виснажених локонів і для усунення інших проблем. Зверніть увагу на серії з силіконом: такий продукт швидко відновлює пошкодження структуру, однак його не варто наносити на шкіру голови, а акуратно розподіляти по довжині до кінчиків.

Якими б якісними не були бальзами для волосся, вони не завжди можуть поліпшити зовнішній вигляд зачіски, який часто засвідчує стан здоров'я. Тьмяність і втрата блиску можуть свідчити про брак вітамінів і мінералів. Доглядальні щоденні засоби та маски здатні частково поліпшити естетику укладки, але проблема залишиться, поки не буде усунена першопричина.

Професійні бальзами і кондиціонери, представлені в аптеках, містять, в основному, натуральні компоненти з певними властивостями. Брендові продукти з серій професійної косметики коштують дорожче, зате забезпечують дбайливий догляд, наповнюючи клітини поживними речовинами та вологою, зміцнюючи корені та волосяні цибулини.

В аптечній мережі представлені засоби, що уповільнюють і запобігають випадіння, відновлюють пошкоджену структуру локонів після впливу агресивних фарб, хімічної завивки, окислювачів.

Для вибору відповідної лінії догляду за волоссям зв'яжіться з менеджером мережі аптек «Клікіс», і вам допоможуть знайти оптимальний набір з урахуванням побажань за якістю і вартістю. Стежте за поповненням асортименту, оновленням інформації на сайті та купуйте фірмові товари зі знижками.