Для засмаги та захисту від сонця

0 товарів

Ефективний захист від сонця за допомогою косметичних засобів

Відпочинок на морі може опинитися під загрозою, якщо надійного захисту від впливу сонячних променів не виявиться під рукою. У групі підвищеного ризику — світловолосі та рудоволосі люди з білою шкірою: саме вони страждають від опіків і подразнення найбільшою мірою. Але засоби захисту від сонця потрібні не тільки цій вразливій категорії відпочивальників, але й усім, хто знаходиться під впливом ультрафіолету тривалий час.

Нехтування такого роду засобами призводить до опіків від сонця, фотостаріння, розвитку онкологічних захворювань. Санскріни призначені певною мірою захищати від небезпечного випромінювання шкірний покрив обличчя і тіла.

До складу входять речовини, які нейтралізують негативний вплив сонця, запобігають переродженню клітин і інші небезпечні процеси. При тривалому перебуванні на сонці санскрін необхідно наносити повторно кожні 1,5-2 години.

Принцип дії засобів для засмаги та захисту від променів

В групу цієї косметики входять склади, які володіють двома основними властивостями:

  • створюють екран, що перешкоджає проникненню променів в глибокі шари дерми;
  • вбираються в епідерміс і перетворюють сонячну енергію в теплову.

Фактор SPF — головний показник ступеня нейтралізації УФ-випромінювання. Значення від 4 до 50 (частіше трапляються на пакуванні 15, 20, 30, 50) показують, як довго діють сонцезахисні засоби: чим більше значення, тим довше можна перебувати на сонці без неприємних наслідків. Випускаються вони у формі спреїв, пінок, гелів, бальзамів. 

Максимальний фактор SPF дерматологи рекомендують застосовувати людям з чутливою білою шкірою, схильної до почервоніння та подразнення від УФ-променів. Найбільша ефективність спостерігається протягом перших двох годин після нанесення. 

У свою чергу засоби для засмаги допомагають безпечно досягти бажаного золотисто-бронзового відтінку, але рівень захисту набагато нижчий, ніж у складів з 30- або 50-кратним SPF-фактором. 

Крем для засмаги, що не перешкоджає потемнінню шкіри, використовується як на сонці, так і в солярії. Цей вид косметики особливо популярний професійним атлетам.

Плануєте придбати сонцезахисну косметику для дітей та дорослих за доступною ціною? У каталозі «Клікіс» ви можете ознайомитися з широким асортиментом товарів цієї категорії. Доставка здійснюється в аптеки по всій території України.