Догляд за обличчям

1783 товарів

Як обрати лікувальну косметику для обличчя

Комплексний догляд за шкірою допомагає виправити недоліки зовнішності. Тому косметика для обличчя розробляється серіями: виробники надають кілька засобів з однаковими активними інгредієнтами, які забезпечують багаторівневий догляд. Особливо ефективна натуральна косметика для обличчя, оскільки в основі складу рослинні екстракти та біоактивні речовини.

Косметика для обличчя: коли застосовувати

Якщо шкіра чутлива, схильна до висипань або надто суха, лікувальна косметика допоможе поліпшити її стан і усунути причину появи недоліків. Головна відмінність косметики, яка позитивно впливає, — проведення великої кількості клінічних досліджень на ефективність і безпеку.

Косметика з лікувальними властивостями зазвичай сприяє вирішенню конкретних проблем шкіри, наприклад, демодекоз, купероз, акне.

Компоненти продукції не викликають роздратування і лущення, тому така косметика вважається гіпоалергенної.

Натуральна косметика для обличчя

Шкіра різних частин тіла відрізняється за щільністю та рівнем чутливості, тому засоби слід підбирати відповідно до потреб конкретної ділянки. Наприклад, аптечна лікувальна косметика для обличчя, яка представлена в аптеках, спрямована на відновлення пружності шкіри, регулювання водного та ліпідного балансу.

Кожна лінійка косметичних продуктів складається із засобів для очищення, тонізування, зволоження та живлення шкіри. Якщо медична косметика розроблена для уповільнення старіння шкіри обличчя та відновлення обмінних процесів, в лінійку по догляду можуть входити сироватки та засоби з підвищеним вмістом масел і амінокислот. Такі продукти покращують еластичність шкіри та допомагають позбутися в'ялості.

Ніжна та чутлива шкіра потребує косметики, що має м'яку дію на епідерміс, не провокує лущення. Важливо враховувати, що для очищення шкіри такого типу потрібно використовувати легкі засоби, які не викликають відчуття стягування, але водночас якісно усувати забруднення.

Медична косметика для жирної шкіри обличчя сприяє більш глибокому очищенню шкіри та відновленню кислотно-лужного балансу. Ще одне її призначення — насичувати шкіру живильними речовинами, вітамінами та вологою.

Косметика в інтернеті

Де ж купувати таку продукцію? Величезна кількість подібних засобів доступні для замовлення на онлайн-платформі «Клікіс». Косметика для обличчя, яку важко знайти в звичайному магазині і аптеці, є в інтернеті, і її можна легко і швидко купити.