Манікюр та педикюр

0 товарів

Професійна косметика для манікюру й педикюру

До декоративної та відновлювальної косметики для нігтів належать лакові покриття, які наносяться після спеціальної обробки нігтьових пластин і кутикули. Лаки вирізняються хімічним складом, зовнішнім виглядом, міцністю та іншими параметрами. Для нанесення кожного виду покриття застосовується спеціальна технологія і набір інструментів.

Відновлювальна косметика для нігтів і способи догляду

Лікувальні та декоративні види косметики для нігтів тісно взаємопов'язані між собою. Лакові покриття наносяться на здоровий ніготь, де немає слідів інфекції та травм. Існують також спеціальні склади, призначені для відновлення та зміцнення нігтів. Зовні вони виглядають так само привабливо, як традиційний лак, але містять корисні добавки у вигляді вітамінів, мінералів і поживних речовин.

З кожним роком, у міру надходження в продаж нових косметичних ліній, все більше стираються відмінності між декоративними засобами для педикюру та манікюру та лікувальною косметикою. Лакові склади останнього покоління надійно захищають ніготь від травм і грибкової інфекції, пропускають повітря до тканин, перешкоджають розшарування пластини. Кількість шкідливих речовин в інноваційній косметиці зведено до мінімуму. Манікюр з професійними складами на регулярній основі — важлива складова догляду за руками та створення жіночого іміджу.

Лікувальна косметика для нігтів і засоби для манікюру

До переліку лікувальної косметики для нігтів входять зміцнювальні засоби для догляду, а також препарати з антимікробними та протизапальними властивостями. У наборі майстра з лікувального манікюру є:

  • олія для пом'якшення кутикули;
  • сироватки для зміцнення нігтів;
  • антисептики;
  • прозорі покриття з вітамінними комплексами;
  • кольорові захисні лаки.

Кожне засіб призначений для вирішення певної проблеми: наприклад, для вирівнювання і створення однорідної поверхні, боротьби з ламкими та тонкими нігтями, відновлення природної прозорості та блиску нігтьової пластини.

Щоб ефект від лікувального манікюру був закріплений на тривалий час, необхідно пройти повний відновний курс з використанням професійних косметичних засобів. В арсеналі професійного майстра завжди є ефективні антисептики, засоби дезінфекції поверхонь, кровоспинні препарати (не виключений ризик мікротравми при роботі з металевими інструментами).

У мережі аптек «Клікіс» представлена ​​брендові засоби для професійного манікюру і педикюру, лікувальна і декоративна косметика, набори інструментів для професійних майстрів, стерилізують пристрої, разовий інвентар і багато інших корисних речей, які використовуються в Beauty салонах. Для замовлення продукції сформуйте заявку на сайті, вказавши зручний спосіб доставлення.